KODI Main - en to az_AZ translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30010]
en: General
az_AZ: Ümumi

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
az_AZ: EPG ayarları

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
az_AZ: EPG vaxtı (saat)

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
az_AZ: Kanal loqoları

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
az_AZ: Kanalların loqo qovluğu
