KODI Main - en to bg_BG translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
bg_BG: Местоположение

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
bg_BG: Локален път (включва локалната мрежа)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
bg_BG: Отдалечен път (интернет адрес)

[ctx: #30010]
en: General
bg_BG: Основни

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
bg_BG: Път до M3U плейлист

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
bg_BG: Връзка до M3U плейлист

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
bg_BG: Започни номерирането на каналите от

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
bg_BG: Настройки на справочника

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
bg_BG: Път до XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
bg_BG: Връзка до XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
bg_BG: Приложи времевото отместване за всички канали

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
bg_BG: Времево отместване в справочника (часове)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
bg_BG: Кеширай m3u в локално хранилище

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
bg_BG: Кеширай XMLTV в локално хранилище

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
bg_BG: Лога на каналите

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
bg_BG: Папка с логата на каналите

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
bg_BG: Връзка към базата  с логата на каналите

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
bg_BG: XMLTV настройки за Лога

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
bg_BG: Лога на каналите от XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
bg_BG: Игнорирай

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
bg_BG: Предпочитай M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
bg_BG: Предпочитай XMLTV
