KODI Main - en to ca_ES translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
ca_ES: Ubicació

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
ca_ES: Camí local (inclou xarxa local)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
ca_ES: Camí remot (Adreça d'Internet)

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
ca_ES: Camí a la llista de reproducció M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
ca_ES: URL de llista de reproducció M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
ca_ES: La numeració de canals comença al

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
ca_ES: Opcions de l'EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
ca_ES: Camí a XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
ca_ES: URL de XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
ca_ES: Aplica Time Shift a tots els canals

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
ca_ES: Time Shift d'EPG (hores)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
ca_ES: Fer servir el disc local com a memòria cau per a m3u

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
ca_ES: Fer servir el disc local com a memòria cau per a XMLTV

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
ca_ES: Logos dels canals

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
ca_ES: Carpeta dels logos dels canals

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
ca_ES: URL base dels logos dels canals

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
ca_ES: Opcions dels logos de XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
ca_ES: Logos dels canals des de XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
ca_ES: Ignora

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
ca_ES: Prefereix M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
ca_ES: Prefereix XMLTV
