KODI Main - en to cs_CZ translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
cs_CZ: Umístění

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
cs_CZ: Místní cesta (včetně místní sítě)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
cs_CZ: Cesta vzdáleného umístění (Internetová adresa)

[ctx: #30010]
en: General
cs_CZ: Obecné

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
cs_CZ: Cesta umístění M3U seznamu stop

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
cs_CZ: URL seznamu stop M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
cs_CZ: Číslování kanálů začíná od

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
cs_CZ: Nastavení televizního programu

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
cs_CZ: Cesta k XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
cs_CZ: URL XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
cs_CZ: Použít časový posun na všechny kanály

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
cs_CZ: Časový posun televizního programu (hodiny)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
cs_CZ: Zapisovat M3U do mezipaměti na místním úložišti.

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
cs_CZ: Zapisovat XMLTV do mezipaměti na místním úložišti.

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
cs_CZ: Loga kanálů

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
cs_CZ: Složka pro loga kanálů

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
cs_CZ: Základ URL adres log kanálů

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
cs_CZ: Možnosti log XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
cs_CZ: Loga kanálů z XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
cs_CZ: Ignorovat

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
cs_CZ: Upřednostňovat M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
cs_CZ: Upřednostňovat XMLTV
