KODI Main - en to fi_FI translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
fi_FI: Sijainti

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
fi_FI: Paikallinen sijainti (sisältää lähiverkon)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
fi_FI: Ulkoinen sijainti (Internet-osoite)

[ctx: #30010]
en: General
fi_FI: Yleiset

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
fi_FI: M3U-soittolistan polku

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
fi_FI: M3U-soittolistan URL-osoite

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
fi_FI: Ensimmäisen kanavan numero

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
fi_FI: Ohjelmaopas

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
fi_FI: XMLTV-tiedoston polku

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
fi_FI: XMLTV-tiedoston URL-osoite

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
fi_FI: Siirrä kaikkien kanavien aikoja

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
fi_FI: Ohjelmaoppaan aikojen siirto (tunteina)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
fi_FI: Tallenna m3u-tiedostot paikalliselle levylle

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
fi_FI: Tallenna XMLTV-tiedostot paikalliselle levylle

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
fi_FI: Kanavalogot

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
fi_FI: Kanavalogojen kansio

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
fi_FI: Kanavalogojen URL-osoite

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
fi_FI: XMLTV-logojen asetukset

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
fi_FI: XMLTV:n kanavalogot

[ctx: #30042]
en: Ignore
fi_FI: Jätä huomioimatta

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
fi_FI: Suosi M3U:ta

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
fi_FI: Suosi XMLTV:tä
