KODI Main - en to gl_ES translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
gl_ES: Localización

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
gl_ES: Camiño Local (inclúe Rede Local)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
gl_ES: Camiño Remoto (Enderezo de Internet)

[ctx: #30010]
en: General
gl_ES: Xeral

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
gl_ES: Camiño da Listaxe M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
gl_ES: URL da Listaxe M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
gl_ES: A numeración das canles comenza no

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
gl_ES: Configuración da Guía

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
gl_ES: Camiño do XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
gl_ES: URL do XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
gl_ES: Aplicar Desprazamento no Tempo a Todas as Canles

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
gl_ES: Desprazamento no Tempo da Guía (horas)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
gl_ES: Gardar a caché do m3u localmente

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
gl_ES: Gardar a caché do XMLTV localmente

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
gl_ES: Logos das Canles

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
gl_ES: Cartafol dos Logos das Canles

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
gl_ES: URL base dos Logos das Canles

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
gl_ES: Opcións dos logos do XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
gl_ES: Logos das canles mediante XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
gl_ES: Ignorar

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
gl_ES: Preferir M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
gl_ES: Preferir XMLTV
