KODI Main - en to he_IL translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
he_IL: מיקום

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
he_IL: נתיב מקומי (כולל רשת מקומית)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
he_IL: נתיב מרוחק (כתובת אינטרנט)

[ctx: #30010]
en: General
he_IL: כללי

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
he_IL: נתיב רשימת ניגון M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
he_IL: כתובת רשימת ניגון M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
he_IL: התחל מספור ערוצים מהמספר

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
he_IL: לוח שידורים

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
he_IL: נתיב XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
he_IL: כתובת XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
he_IL: החל היסט זמן על כל הערוצים

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
he_IL: היסט זמן ללוח השידורים (שעות)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
he_IL: שמור m3u באחסון מקומי

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
he_IL: שמור XMLTV באחסון מקומי

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
he_IL: סמלי ערוצים

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
he_IL: תיקיית סמלי ערוצים

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
he_IL: כתובת בסיס של סמלי ערוצים

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
he_IL: סמלי XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
he_IL: סמלי ערוצים מ־XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
he_IL: התעלם

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
he_IL: העדף M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
he_IL: העדף XMLTV
