KODI Main - en to hr_HR translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
hr_HR: Lokacija

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
hr_HR: Lokalna putanja (uključuje lokalnu mrežu)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
hr_HR: Udaljena putanja (Internet adresa)

[ctx: #30010]
en: General
hr_HR: Općenito

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
hr_HR: M3U putanja popisa izvođenja

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
hr_HR: M3U URL popisa izvođenja

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
hr_HR: Brojanje programa počinje kod

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
hr_HR: EPG postavke

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
hr_HR: XMLTV putanja

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
hr_HR: Primjeni premotavanje na sve programe

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
hr_HR: EPG vremensko premotavanje (sati)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
hr_HR: M3U predmemorija na lokalnoj pohrani

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
hr_HR: XMLTV predmemorija na lokalnoj pohrani

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
hr_HR: Logotipovi programa

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
hr_HR: Mapa logotipova programa

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
hr_HR: Osnovni URL logotipova programa

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
hr_HR: Mogućnosti XMLTV logotipa

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
hr_HR: Logotipovi programa s XMLTV-a

[ctx: #30042]
en: Ignore
hr_HR: Zanemari

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
hr_HR: Preferiraj M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
hr_HR: Preferiraj XMLTV
