KODI Main - en to hu_HU translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
hu_HU: Hely

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
hu_HU: Helyi elérési út (beleértve a helyi hálózatokat)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
hu_HU: Távoli elérési út (Internet cím)

[ctx: #30010]
en: General
hu_HU: Általános

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
hu_HU: M3U lejátszási lista elérési útvonal

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
hu_HU: M3U lejátszási lista URL

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
hu_HU: A csatornaszámozás innen kezdődik

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
hu_HU: EPG beállítások

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
hu_HU: XMLTV elérési út

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
hu_HU: Időeltolás alkalmazása minden csatornánál

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
hu_HU: EPG időeltolás (óra)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
hu_HU: M3U gyorsítótárazása a helyi tárolón

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
hu_HU: XMLTV gyorsítótárazása a helyi tárolón

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
hu_HU: Csatorna ikonok

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
hu_HU: Csatorna ikonok mappája

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
hu_HU: Csatorna ikonok alap URL

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
hu_HU: XMLTV Logo opciók

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
hu_HU: Csatornalogók az XMLTV-ből

[ctx: #30042]
en: Ignore
hu_HU: Mellőzés

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
hu_HU: M3U előnyben részesítése

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
hu_HU: XMLTV előnyben részesítése
