KODI Main - en to lt_LT translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
lt_LT: Vieta

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
lt_LT: Vietinis kelias (įskaitant vietinį tinklą)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
lt_LT: Nuotolinis kelias (interneto adresas)

[ctx: #30010]
en: General
lt_LT: Pagrindinis

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
lt_LT: M3U grojaraščio kelias

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
lt_LT: M3U grojaraščio adresas

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
lt_LT: Kanalų numeracija prasideda nuo

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
lt_LT: EPG nustatymai

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
lt_LT: XMLTV kelias

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
lt_LT: XMLTV adresas

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
lt_LT: Pritaikyti laiko poslinkį visiems kanalams

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
lt_LT: EPG laiko poslinkis (valandomis)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
lt_LT: Laikinai saugoti m3u vietiniame diske

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
lt_LT: Laikinai saugoti XMLTV vietiniame diske

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
lt_LT: Kanalų logotipai

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
lt_LT: Kanalų logotipų aplankas

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
lt_LT: Kanalų logotipų adreso bazė

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
lt_LT: XMLTV logotipų parinktys

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
lt_LT: Kanalų logotipai iš XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
lt_LT: Ignoruoti

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
lt_LT: Pirmenybė M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
lt_LT: Pirmenybė XMLTV
