KODI Main - en to lv_LV translation catalogue (17 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
lv_LV: Lokācija

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
lv_LV: Lokālais ceļš (iekļaujot lokālo tīklu)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
lv_LV: Attālinātais ceļš (interneta adrese)

[ctx: #30010]
en: General
lv_LV: Vispārīgi

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
lv_LV: M3U spēļsaraksta ceļš

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
lv_LV: M3U spēļsaraksta URL

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
lv_LV: Kanālu numerācija sākas ar

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
lv_LV: EPG iestatījumi

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
lv_LV: XMLTV ceļš

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
lv_LV: Pielietot laika nobīdi visiem kanāliem

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
lv_LV: EPG laika nobīde (stundas)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
lv_LV: Kešot m3u lokālajā krātuvē

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
lv_LV: Kešot XMLTV lokālajā krātuvē

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
lv_LV: Kanālu logotipi

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
lv_LV: Kanālu logotipu mape

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
lv_LV: Kanālu logotipu bāzes URL

[ctx: #30042]
en: Ignore
lv_LV: Ignorēt
