KODI Main - en to ms_MY translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
ms_MY: Lokasi

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
ms_MY: Laluan Setempat (termasuklah Rangkaian Setempat)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
ms_MY: Laluan Jauh (Alamat Internet)

[ctx: #30010]
en: General
ms_MY: Am

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
ms_MY: Laluan Senarai Main M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
ms_MY: URL Senarai Main M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
ms_MY: Saluran bernombor bermula pada

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
ms_MY: Tetapan EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
ms_MY: Laluan TV XML

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
ms_MY: URL XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
ms_MY: Laksana Anjak Masa Ke Semua Saluran

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
ms_MY: Anjak Masa EPG (jam)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
ms_MY: Cache m3u pada storan setempat

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
ms_MY: Cache TV XML pada storan setempat

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
ms_MY: Logo Saluran

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
ms_MY: Folder Logo Saluran

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
ms_MY: URL Asas Logo Saluran

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
ms_MY: Pilihan Logo XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
ms_MY: Logo Saluran dari XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
ms_MY: Abaikan

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
ms_MY: Utamakan M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
ms_MY: Utamakan XMLTV
