KODI Main - en to nl_NL translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
nl_NL: Locatie

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
nl_NL: Lokale locatie (inclusief lokaal netwerk)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
nl_NL: Lokatie op afstand (internetadres)

[ctx: #30010]
en: General
nl_NL: Algemeen

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
nl_NL: M3U-afspeellijstlocatie

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
nl_NL: M3U-afspeellijst-URL

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
nl_NL: Kanalennummering start vanaf

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
nl_NL: EPG-instellingen

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
nl_NL: XMLTV-locatie

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
nl_NL: XMLTV-URL

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
nl_NL: Tijdsprong aan alle kanalen toepassen

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
nl_NL: EPG-tijdsprong (uren)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
nl_NL: Buffer m3u op lokale opslag

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
nl_NL: Buffer XMLTV op lokale opslag

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
nl_NL: Kanalenlogo's

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
nl_NL: Map voor kanalenlogo's

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
nl_NL: Kanalenlogo's basis-URL

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
nl_NL: XMLTV logo-opties

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
nl_NL: Kanaallogo's van XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
nl_NL: Negeren

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
nl_NL: M3U-voorkeur

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
nl_NL: XMLTV-voorkeur
