KODI Main - en to pl_PL translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
pl_PL: Lokalizacja

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
pl_PL: Ścieżka lokalna (obejmuje lokalną sieć)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
pl_PL: Ścieżka zdalna (adres internetowy)

[ctx: #30010]
en: General
pl_PL: Ogólne

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
pl_PL: Ścieżka listy odtwarzania M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
pl_PL: Adres URL listy odtwarzania M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
pl_PL: Numeracja kanałów zaczyna się od

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
pl_PL: Ustawienia przewodnika

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
pl_PL: Ścieżka XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
pl_PL: Adres URL XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
pl_PL: Zastosuj przesunięcie czasowe dla wszystkich kanałów

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
pl_PL: Przesunięcie czasowe przewodnika (godziny)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
pl_PL: Buforuj lokalnie listę M3U

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
pl_PL: Buforuj lokalnie dane XMLTV

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
pl_PL: Loga kanałów

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
pl_PL: Folder z logami kanałów

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
pl_PL: Bazowy adres URL z logami kanałów

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
pl_PL: Opcje logo dla XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
pl_PL: Logo kanałów ze źródła XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
pl_PL: Ignoruj

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
pl_PL: Preferuj listę M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
pl_PL: Preferuj dane XMLTV
