KODI Main - en to ro_RO translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
ro_RO: Locație

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
ro_RO: Cale locală (include rețea locală)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
ro_RO: Cale la distanță (adresă Internet)

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
ro_RO: Cale listă de redare M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
ro_RO: URL listă de redare M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
ro_RO: Numerotarea canalelor începe de la

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
ro_RO: Stabiliri EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
ro_RO: Cale XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
ro_RO: URL XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
ro_RO: Aplică decalaj temporal la toate canalele

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
ro_RO: Decalaj temporal pentru ghidul tv (ore)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
ro_RO: Preîncarcă m3u în stocarea locală

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
ro_RO: Preîncarcă XMLTV în stocarea locală

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
ro_RO: Embleme canale

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
ro_RO: Dosar embleme canale

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
ro_RO:  URL de bază pentru sigle canale

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
ro_RO: Opțiuni sigle XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
ro_RO: Sigle canale din XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
ro_RO: Ignoră

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
ro_RO: Preferă M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
ro_RO: Preferă XMLTV
