KODI Main - en to si_LK translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
si_LK: පරිස්ථානය

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
si_LK: ස්ථානීය පෙත (ස්ථානීය ජාලය අන්තර්ගතයි)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
si_LK: දුරස්ථ පෙත (අන්තර්ජාල ලිපිනය)

[ctx: #30010]
en: General
si_LK: සාමාන්‍ය

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
si_LK: M3U වාදන ලැයිස්තු පෙත

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
si_LK: M3U වාදන ලැයිස්තු ලින්කුව

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
si_LK: EPG කට්ටල අංග

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
si_LK: XMLTV පෙත

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
si_LK: XMLTV ලිනුකුව

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
si_LK: EPG කාල-මාරු (පැයවලින්)
