KODI Main - en to sk_SK translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
sk_SK: Umiestnenie

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
sk_SK: Miestna cesta (vrátane miestnej LAN siete)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
sk_SK: Vzdialená cesta (internetový prístup)

[ctx: #30010]
en: General
sk_SK: Hlavné

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
sk_SK: Cesta k M3U zoznamu skladieb

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
sk_SK: URL adresa M3U zoznamu skladieb

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
sk_SK: Číslovanie kanálov začína na

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
sk_SK: Nastavenia EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
sk_SK: Cesta k XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
sk_SK: URL adresa XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
sk_SK: Použiť časový posun pre všetky kanály

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
sk_SK: Časový posun EPG (hodiny)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
sk_SK: Ukladať do vyrovnávacej pamäte m3u v lokálnom úložisku

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
sk_SK: Ukladať do vyrovnávacej pamäte XMLTV v lokálnom úložisku

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
sk_SK: Logá staníc

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
sk_SK: Priečinok s logami staníc

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
sk_SK: Základná URL adresa log staníc

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
sk_SK: Možnosti pre logá XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
sk_SK: Logá kanálov z XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
sk_SK: Ignorovať

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
sk_SK: Uprednostniť M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
sk_SK: Prednostný XMLTV
