KODI Main - en to sl_SI translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
sl_SI: Lokacija

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
sl_SI: Krajevna pot (vključuje krajevno omrežje)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
sl_SI: Oddaljena pot (internetni naslov)

[ctx: #30010]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
sl_SI: Pot seznama M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
sl_SI: URL seznama M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
sl_SI: Številčenje programov se začne z

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
sl_SI: Nastavitve EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
sl_SI: Pot do XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
sl_SI: URL do XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
sl_SI: Omogoči časovni zamik za vse programe

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
sl_SI: Časovni zamik EPG (ure)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
sl_SI: Krajevno predpomni m3u

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
sl_SI: Krajevno predpomni XMLTV

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
sl_SI: Logotipi programov

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
sl_SI: Mapa logotipov programov

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
sl_SI: Korenski URL logotipov kanalov

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
sl_SI: Možnosti logotipov XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
sl_SI: Logotipi programov z XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
sl_SI: Prezri

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
sl_SI: Prednost ima M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
sl_SI: Prednost ima XMLTV
