KODI Main - en to sr_RS translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
sr_RS: Локација

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
sr_RS: Локална Путања (укључи Локалну Мрежу)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
sr_RS: Удаљена путања (Интернет адреса)

[ctx: #30010]
en: General
sr_RS: Опште

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
sr_RS: Путања M3U Листе за Репродукцију

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
sr_RS: URL M3U Листе за Репродукцију

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
sr_RS: Нумерисање канала почиње од

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
sr_RS: EPG подешавања

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
sr_RS: XMLTV Путања

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
sr_RS: Примени Временски Померај На Све Канале

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
sr_RS: EPG Временски Померај (сати)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
sr_RS: Кеширај m3u на локално складиште

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
sr_RS: Кеширај XMLTV на локално складиште

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
sr_RS: Логои Канала

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
sr_RS: Фасцикла Логоа Канала

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
sr_RS: Основни URL Логоа Канала

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
sr_RS: XMLTV Опције Логоа

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
sr_RS: Логои Канала од XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
sr_RS: Игнорисати

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
sr_RS: Дати предност M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
sr_RS: Дати предност XMLTV
