KODI Main - en to sr_RS@latin translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
sr_RS@latin: Lokacija

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
sr_RS@latin: Lokalna Putanja (uključi Lokalnu Mrežu)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
sr_RS@latin: Udaljena putanja (Internet adresa)

[ctx: #30010]
en: General
sr_RS@latin: Opšte

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
sr_RS@latin: Putanja M3U Liste za Reprodukciju

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
sr_RS@latin: URL M3U Liste za Reprodukciju

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
sr_RS@latin: Numerisanje kanala počinje od

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
sr_RS@latin: EPG podešavanja

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
sr_RS@latin: XMLTV Putanja

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
sr_RS@latin: Primeni Vremenski Pomeraj Na Sve Kanale

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
sr_RS@latin: EPG Vremenski Pomeraj (sati)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
sr_RS@latin: Keširaj m3u na lokalno skladište

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
sr_RS@latin: Keširaj XMLTV na lokalno skladište

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
sr_RS@latin: Logoi Kanala

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
sr_RS@latin: Fascikla Logoa Kanala

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
sr_RS@latin: Osnovni URL Logoa Kanala

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
sr_RS@latin: XMLTV Opcije Logoa

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
sr_RS@latin: Logoi Kanala od XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
sr_RS@latin: Ignorisati

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
sr_RS@latin: Dati prednost M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
sr_RS@latin: Dati prednost XMLTV
