KODI Main - en to sv_SE translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
sv_SE: Plats

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
sv_SE: Lokal sökväg (inklusive lokalt nätverk)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
sv_SE: Fjärrsökväg (Internet adress)

[ctx: #30010]
en: General
sv_SE: Allmänt

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
sv_SE: Sökväg till M3U-spellista

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
sv_SE: URL till M3U-spellista

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
sv_SE: Börja kanalnumrering på

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
sv_SE: EPG-inställningar

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
sv_SE: Sökväg till XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
sv_SE: URL till XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
sv_SE: Aktivera tidsförskjutning för alla kanaler

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
sv_SE: Tidsförskjutning för EPG (timmar)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
sv_SE: Cacha m3u på lokalt utrymme

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
sv_SE: Cacha XMLTV på lokalt utrymme

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
sv_SE: Kanalloggor

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
sv_SE: Mapp för kanalloggor

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
sv_SE: Bas-URL för kanalloggor

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
sv_SE: XMLTV-logoalternativ

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
sv_SE: Kanalloggor från XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
sv_SE: Ignorera

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
sv_SE: Föredra M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
sv_SE: Föredra XMLTV
