KODI Main - en to szl translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
szl: Plac

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
szl: Cesta lokalnŏ (ôbyjmuje lokalny nec)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
szl: Cesta zdŏlnŏ (adresa internetowŏ)

[ctx: #30010]
en: General
szl: Głōwnŏ

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
szl: Cesta wykŏzu ôdtwŏrzaniŏ M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
szl: Adresa URL wykŏzu ôdtwŏrzaniŏ M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
szl: Numeracyjŏ kanałōw napoczynŏ sie ôd

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
szl: Sztelōnki EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
szl: Cesta XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
szl: Adresa URL XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
szl: Napasuj timeshift dlŏ wszyjskich kanałōw

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
szl: Timeshift EPG (godziny)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
szl: Buforuj lokalnie wykŏz M3U

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
szl: Buforuj lokalnie daty XMLTV

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
szl: Loga kanałōw

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
szl: Folder z logami kanałōw

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
szl: Bazowŏ adresa URL z logami kanałōw

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
szl: Ôpcyje logōw dlŏ XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
szl: Loga kanałōw ze źrōdła XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
szl: Ignoruj

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
szl: Preferuj wykŏz M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
szl: Preferuj XMLTV
