KODI Main - en to uk_UA translation catalogue (18 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
uk_UA: Розташування

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
uk_UA: Місцеве розташування (включає Локальну мережу)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
uk_UA: Віддалене розташування (Інтернет посилання)

[ctx: #30010]
en: General
uk_UA: Загальні

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
uk_UA: Розташування списку відтворення M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
uk_UA: Посилання до списку відтворення M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
uk_UA: Нумерація каналів починається з

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
uk_UA: Налаштування EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
uk_UA: Розташування XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
uk_UA: Посилання XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
uk_UA: Застосувати зсув в часі для всіх каналів

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
uk_UA: Зсув у часі телепрограми (в годинах)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
uk_UA: Кешувати m3u на місцевому диску

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
uk_UA: Кешувати XMLTV на місцевому диску

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
uk_UA: Логотипи каналів

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
uk_UA: Тека з логотипами каналів

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
uk_UA: Базове посилання до логотипів каналів

[ctx: #30042]
en: Ignore
uk_UA: Ігнорувати
