XBMC Addons - en to af translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
af: Bron van skyfievertoning prente

[ctx: #30001]
en: Folder
af: Vouer

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
af: Video Aanhangerkuns

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
af: Musiek Aanhangerkuns

[ctx: #30004]
en: Image Folder
af: Prente Lêer

[ctx: #30005]
en: Dim level
af: Verdof vlak

[ctx: #30006]
en: Effect
af: Effek

[ctx: #30007]
en: Slide
af: Skyfie

[ctx: #30008]
en: Crossfade
af: Kruisdemp

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
af: Beeldrol en zoem

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
af: Hoeveelheid sekondes om elke beeld te vertoon

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
af: Skaleer beelde volskerm

[ctx: #30012]
en: Display image name
af: Vertoon beeld naam

[ctx: #30013]
en: Disabled
af: Nie in staat gestel

[ctx: #30014]
en: Use filename
af: Gebruik lêer naam

[ctx: #30015]
en: Use foldername
af: Gebruik vouer naam

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
af: Vertoon beelde in lukraak volgorde

[ctx: #30021]
en: Display picture date
af: Vertoon prent datum

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
af: Vertoon addisionele prent etikette

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
af: Vertoon musiek inligting gedurende oudio terugspeel

[ctx: #30024]
en: Basic
af: Basies

[ctx: #30025]
en: Additional
af: Addisioneel
