XBMC Addons - en to ca translation catalogue (20 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
ca: Font de les imatges de la presentació

[ctx: #30001]
en: Folder
ca: Carpeta

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
ca: Fanart de vídeo

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
ca: Fanart de música

[ctx: #30004]
en: Image Folder
ca: Carpeta de les imatges

[ctx: #30005]
en: Dim level
ca: Nivell d'atenuació

[ctx: #30006]
en: Effect
ca: Efecte

[ctx: #30007]
en: Slide
ca: Diapositiva

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
ca: Nombre de segons per mostrar cada imatge

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
ca: Escala de les imatges a pantalla completa

[ctx: #30012]
en: Display image name
ca: Nom de l'imatge a mostrar per pantalla

[ctx: #30013]
en: Disabled
ca: Inhabilitat

[ctx: #30014]
en: Use filename
ca: Utilitza nom d'arxiu

[ctx: #30015]
en: Use foldername
ca: Utilitza el nom de la carpeta

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
ca: Mostrar les imatges en ordre aleatori

[ctx: #30021]
en: Display picture date
ca: Mostrar la data de la foto

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
ca: Mostra etiquetes d'imatge addicionals

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
ca: Mostra informació de música durant la reproducció d'àudio

[ctx: #30024]
en: Basic
ca: Bàsic

[ctx: #30025]
en: Additional
ca: Adicional
