XBMC Addons - en to cs translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
cs: Zdroj promítaných obrázků

[ctx: #30001]
en: Folder
cs: Složka

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
cs: Hudební Fanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
cs: Složka s obrázky

[ctx: #30005]
en: Dim level
cs: Úroveň ztmavení

[ctx: #30006]
en: Effect
cs: Efekt

[ctx: #30007]
en: Slide
cs: Snímek

[ctx: #30008]
en: Crossfade
cs: Prolnutí

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
cs: Posun a přiblížení

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
cs: Doba zobrazení každého obrázku (sekundy)

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
cs: Škálovat obrázek na rozlišení celé obrazovky

[ctx: #30012]
en: Display image name
cs: Zobrazit název obrázku

[ctx: #30013]
en: Disabled
cs: Zakázáno

[ctx: #30014]
en: Use filename
cs: Použít název souboru

[ctx: #30015]
en: Use foldername
cs: Použít název složky

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
cs: Zobrazit obrázky v náhodném pořadí

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
cs: Použij složku- a jméno souboru

[ctx: #30021]
en: Display picture date
cs: Zobrazit datum obrázku

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
cs: Zobrazit další značky obrázku

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
cs: Zobrazit informace o hudbě při přehrávání zvuku

[ctx: #30024]
en: Basic
cs: Základní

[ctx: #30025]
en: Additional
cs: Další

[ctx: #30029]
en: Display background picture
cs: Zobrazit obrázek na pozadí.
