XBMC Addons - en to da translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
da: Kilde til billeder i diasshow

[ctx: #30001]
en: Folder
da: Mappe

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
da: Video-Fankunst

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
da: Musik-Fankunst

[ctx: #30004]
en: Image Folder
da: Billedemappe

[ctx: #30005]
en: Dim level
da: Dæmpningsniveau

[ctx: #30006]
en: Effect
da: Effekt

[ctx: #30007]
en: Slide
da: Dias

[ctx: #30008]
en: Crossfade
da: Glidende overgang

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
da: Panorering og zoom

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
da: Antal sekunder hvert billede bliver vist

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
da: Skaler billeder til fuld skærm

[ctx: #30012]
en: Display image name
da: Vis billednavn

[ctx: #30013]
en: Disabled
da: Deaktiveret

[ctx: #30014]
en: Use filename
da: Anvend filnavn

[ctx: #30015]
en: Use foldername
da: Anvend mappenavn

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
da: Vis billederne i tilfældig orden

[ctx: #30021]
en: Display picture date
da: Vis billeddato

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
da: Vis yderligere billedetiketter

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
da: Vis information om musikken mens den bliver spillet

[ctx: #30024]
en: Basic
da: Simpel

[ctx: #30025]
en: Additional
da: Yderligere
