XBMC Addons - en to el translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
el: Πηγή εικόνων παρουσίασης διαφανειών

[ctx: #30001]
en: Folder
el: Φάκελος

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
el: Fanart Βίντεο

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
el: Fanart Μουσικής

[ctx: #30004]
en: Image Folder
el: Φάκελος Εικόνων

[ctx: #30005]
en: Dim level
el: Επίπεδο αμαύρωσης

[ctx: #30006]
en: Effect
el: Εφέ

[ctx: #30007]
en: Slide
el: Διαφάνεια

[ctx: #30008]
en: Crossfade
el: Σταδιακό σβήσιμο

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
el: Εφέ pan & zoom

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
el: Δευτερόλεπτα προβολής κάθε εικόνας

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
el: Εικόνες σε κλίμακα στην πλήρη οθόνη

[ctx: #30012]
en: Display image name
el: Προβολή ονόματος εικόνας

[ctx: #30013]
en: Disabled
el: Ανενεργή

[ctx: #30014]
en: Use filename
el: Χρήση ονόματος αρχείου

[ctx: #30015]
en: Use foldername
el: Χρήση ονόματος φακέλου

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
el: Εμφάνιση εικόνων σε τυχαία σειρά

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
el: Χρήση φακέλου- και ονόματος αρχείου

[ctx: #30021]
en: Display picture date
el: Προβολή της ημερομηνίας της εικόνας

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
el: Προβολή επιπλέον ετικετών της εικόνας

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
el: Προβολή μουσικών πληροφοριών κατά την αναπαραγωγή

[ctx: #30024]
en: Basic
el: Βασικό

[ctx: #30025]
en: Additional
el: Επιπρόσθετα

[ctx: #30029]
en: Display background picture
el: Προβολή εικόνας παρασκηνίου
