XBMC Addons - en to et translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
et: Slaidiesitluse piltide allikas

[ctx: #30001]
en: Folder
et: Kaustanimi

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
et: Video fännipildid

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
et: Muusika fännipildid

[ctx: #30004]
en: Image Folder
et: Piltide kaust

[ctx: #30005]
en: Dim level
et: Hämarduse aste

[ctx: #30006]
en: Effect
et: Efekt

[ctx: #30007]
en: Slide
et: Slaid

[ctx: #30008]
en: Crossfade
et: Siire

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
et: Panoraamina ja suurenda

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
et: Sekundite arv iga pildi kuvamiseks

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
et: Suurenda pilt täisekraanile

[ctx: #30012]
en: Display image name
et: Näita pildi nime

[ctx: #30013]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #30014]
en: Use filename
et: Kasuta faili nime

[ctx: #30015]
en: Use foldername
et: Kasuta kausta nime

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
et: Näita pilte suvalises järjekorras

[ctx: #30021]
en: Display picture date
et: Näita pildi kuupäeva

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
et: Näita pildi täiendavaid silte

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
et: Heli taasesitlusel näita muusika infot

[ctx: #30024]
en: Basic
et: Põhiline

[ctx: #30025]
en: Additional
et: Täiendav
