XBMC Addons - en to fa_IR translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Folder
fa_IR: پوشه

[ctx: #30005]
en: Dim level
fa_IR: میزان نور محافظ

[ctx: #30007]
en: Slide
fa_IR: اسلاید

[ctx: #30013]
en: Disabled
fa_IR: غیر فعال

[ctx: #30024]
en: Basic
fa_IR: ساده
