XBMC Addons - en to fi translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
fi: Diaesityskuvien lähde

[ctx: #30001]
en: Folder
fi: Kansionimet

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
fi: Videoiden fanitaide

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
fi: Musiikin fanitaide

[ctx: #30004]
en: Image Folder
fi: Kuvakansio

[ctx: #30005]
en: Dim level
fi: Himmennystaso

[ctx: #30006]
en: Effect
fi: Tehoste

[ctx: #30007]
en: Slide
fi: Diakuva

[ctx: #30008]
en: Crossfade
fi: Ristihäivytys

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
fi: Kohdistus ja zoomaus

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
fi: Yksittäisen kuvan näyttämiseen käytettävä aika sekunneissa

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
fi: Skaalaa kuvat kokoruutuun

[ctx: #30012]
en: Display image name
fi: Näytä kuvan nimi

[ctx: #30013]
en: Disabled
fi: Ei käytössä

[ctx: #30014]
en: Use filename
fi: Käytä tiedoston nimeä

[ctx: #30015]
en: Use foldername
fi: Käytän kansion nimeä

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
fi: Näytä kuvat satunnaisessa järjestyksessä

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
fi: Käytä kansion ja tiedoston nimeä

[ctx: #30021]
en: Display picture date
fi: Näytä kuvan päiväys

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
fi: Näytä lisää kuvatageja

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
fi: Näytä musiikin tiedot ääntä toistettaessa

[ctx: #30024]
en: Basic
fi: Perus
