XBMC Addons - en to gl translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
gl: Fonte das imaxes para a presentación

[ctx: #30001]
en: Folder
gl: Cartafol

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
gl: Carteis de Video

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
gl: Carteis de Música

[ctx: #30004]
en: Image Folder
gl: Cartafol de Imaxes

[ctx: #30005]
en: Dim level
gl: Nivel de atenuación

[ctx: #30006]
en: Effect
gl: Efecto

[ctx: #30007]
en: Slide
gl: Presentación

[ctx: #30008]
en: Crossfade
gl: Atenuación

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
gl: Panorámica e ampliación

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
gl: tempo en segundos nos que se amosará cada imaxe

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
gl: Escalar imaxes a pantalla completa

[ctx: #30012]
en: Display image name
gl: Amosar o nome da imaxe

[ctx: #30013]
en: Disabled
gl: Desactivado

[ctx: #30014]
en: Use filename
gl: Usar o nome do ficheiro

[ctx: #30015]
en: Use foldername
gl: Usar o nome do cartafol

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
gl: Amosar imaxes ó chou

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
gl: Usar o cartafol- e o nome do ficheiro

[ctx: #30021]
en: Display picture date
gl: Amosar a data da imaxe

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
gl: Amosar etiquetas adicionais da imaxe

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
gl: Amosar a información de audio durante a reprodución

[ctx: #30024]
en: Basic
gl: Básico

[ctx: #30025]
en: Additional
gl: Adicional

[ctx: #30029]
en: Display background picture
gl: Amosar unha imaxe de fondo
