XBMC Addons - en to he translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
he: מקור תמונות המצגת

[ctx: #30001]
en: Folder
he: תיקיה

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
he: וידאו פאנארט

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
he: מוזיקה פאנארט

[ctx: #30004]
en: Image Folder
he: תיקיית תמונות

[ctx: #30005]
en: Dim level
he: רמת עמעום

[ctx: #30006]
en: Effect
he: אפקט

[ctx: #30007]
en: Slide
he: מצגת

[ctx: #30008]
en: Crossfade
he: התמזגות

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
he: תקריב וחיתוך מסך

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
he: כמות השניות כדי להציג כל תמונה

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
he: הגדל תמונות למסף מלא

[ctx: #30012]
en: Display image name
he: הצג שם תמונה

[ctx: #30013]
en: Disabled
he: מנוטרל

[ctx: #30014]
en: Use filename
he: השתמש בשם קובץ

[ctx: #30015]
en: Use foldername
he: השתמש בשם תיקיה

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
he: הצגת התמונות בסדר אקראי

[ctx: #30021]
en: Display picture date
he: הצג תאריך תמונה

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
he: הצג תוויות תמונה נוספות

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
he: הצג פרטי מוזיקה בזמן ניגון אודיו

[ctx: #30024]
en: Basic
he: בסיסי

[ctx: #30025]
en: Additional
he: נוסף

[ctx: #30029]
en: Display background picture
he: הצג תמונת רקע
