XBMC Addons - en to hr translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
hr: Izvor slika slikovne prezentacije

[ctx: #30001]
en: Folder
hr: Mapa

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
hr: Video slika omota

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
hr: Glazbena slika omota

[ctx: #30004]
en: Image Folder
hr: Mapa sa slikama

[ctx: #30005]
en: Dim level
hr: Razina zatamnjenja

[ctx: #30006]
en: Effect
hr: Efekt

[ctx: #30007]
en: Slide
hr: Prezentacija

[ctx: #30008]
en: Crossfade
hr: Pretapanje

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
hr: Obrezivanje i zumiranje

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
hr: Trajanje u sekundama prikaza svake slike

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
hr: Razvuci slike preko cijelog zaslona

[ctx: #30012]
en: Display image name
hr: Prikaži naziv slike

[ctx: #30013]
en: Disabled
hr: Onemogućen

[ctx: #30014]
en: Use filename
hr: Koristi naziv datoteke

[ctx: #30015]
en: Use foldername
hr: Koristi naziv mape

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
hr: Prikaži slike naizmjeničnim odabirom

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
hr: Korisit mapu - i naziv datoteke

[ctx: #30021]
en: Display picture date
hr: Prikaži datum slike

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
hr: Prikaži dodatne oznake slike

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
hr: Prikaži glazbene informacije tijekom audio reprodukcije

[ctx: #30024]
en: Basic
hr: Osnovno

[ctx: #30025]
en: Additional
hr: Dodatno

[ctx: #30029]
en: Display background picture
hr: Prikaži sliku pozadine
