XBMC Addons - en to hu translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
hu: Diavetítés képeinek elérhetősége

[ctx: #30001]
en: Folder
hu: Mappa

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
hu: Videó Fanart

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
hu: Zene Fanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
hu: Kép mappa

[ctx: #30005]
en: Dim level
hu: Elsötétítés szintje

[ctx: #30006]
en: Effect
hu: Hatás

[ctx: #30007]
en: Slide
hu: Csúszka

[ctx: #30008]
en: Crossfade
hu: Átmosás

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
hu: Pásztázás és nagyítás (Pan&Zoom)

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
hu: Képek megjelenítési ideje másodperceben

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
hu: Képek teljes képernyőre igazítása

[ctx: #30012]
en: Display image name
hu: Kép nevének megjelenítése

[ctx: #30013]
en: Disabled
hu: Letiltva

[ctx: #30014]
en: Use filename
hu: Fájlnév használata

[ctx: #30015]
en: Use foldername
hu: Mappanév használata

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
hu: Képek véletlenszerű betöltése

[ctx: #30021]
en: Display picture date
hu: Képadatok megjelenítése

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
hu: Hozzáadott képelemek megjelenítése

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
hu: Zene infó megjelenítése lejátszás közben

[ctx: #30024]
en: Basic
hu: Alap

[ctx: #30025]
en: Additional
hu: Hozzáadott
