XBMC Addons - en to ja translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
ja: スライドショー画像

[ctx: #30001]
en: Folder
ja: フォルダー

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
ja: 映像ファンアート

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
ja: 音楽ファンアート

[ctx: #30004]
en: Image Folder
ja: 画像フォルダー

[ctx: #30005]
en: Dim level
ja: ぼかしレベル

[ctx: #30006]
en: Effect
ja: エフェクト

[ctx: #30007]
en: Slide
ja: スライド

[ctx: #30008]
en: Crossfade
ja: クロスフェード

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
ja: パン＆ズーム

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
ja: 各画像を表示する秒数

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
ja: イメージをフルスクリーンにスケーリング

[ctx: #30012]
en: Display image name
ja: イメージ名を表示

[ctx: #30013]
en: Disabled
ja: 無効

[ctx: #30014]
en: Use filename
ja: ファイル名を使う

[ctx: #30015]
en: Use foldername
ja: フォルダ名を使う

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
ja: ランダムにイメージを表示する

[ctx: #30021]
en: Display picture date
ja: 画像の日付を表示

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
ja: イメージタグの追加を表示

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
ja: オーディオ再生時に音楽情報を表示

[ctx: #30024]
en: Basic
ja: 標準

[ctx: #30025]
en: Additional
ja: 追加
