XBMC Addons - en to lt translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
lt: Skaidrių peržiūros paveikslėlių šaltinis

[ctx: #30001]
en: Folder
lt: Aplankas

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
lt: Vaizdo Fanart

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
lt: Muzikos Fanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
lt: Paveikslėlių aplankas

[ctx: #30005]
en: Dim level
lt: Pritemdymo lygis

[ctx: #30006]
en: Effect
lt: Efektas

[ctx: #30007]
en: Slide
lt: Skaidrės

[ctx: #30008]
en: Crossfade
lt: Užslanka

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
lt: Perkelti ir padidinti

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
lt: Laikas sekundėmis, kiekvieno paveikslėlio rodymui

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
lt: Paveikslėlių mastelis visame ekrane

[ctx: #30012]
en: Display image name
lt: Rodyti paveikslėlio pavadinimą

[ctx: #30013]
en: Disabled
lt: Atjungta

[ctx: #30014]
en: Use filename
lt: Naudoti failo pavadinimą

[ctx: #30015]
en: Use foldername
lt: Naudoti aplanko pavadinimą

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
lt: Rodytis paveikslėlius atsitiktine tvarka

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
lt: Naudoti aplanko ir failo vardą

[ctx: #30021]
en: Display picture date
lt: Rodyti nuotraukos datą

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
lt: Rodyti papildomas nuotraukų žymes

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
lt: Rodyti muzikos informaciją garso atkūrimo metu

[ctx: #30024]
en: Basic
lt: Pagrindinis

[ctx: #30025]
en: Additional
lt: Papildomas

[ctx: #30029]
en: Display background picture
lt: Rodyti fono paveikslėlį
