XBMC Addons - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
lv: Slīdītes attēlu avots

[ctx: #30001]
en: Folder
lv: Mape

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
lv: Video fanumāksla

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
lv: Mūzikas fanumāksla

[ctx: #30004]
en: Image Folder
lv: Attēlu mape

[ctx: #30005]
en: Dim level
lv: Tumšuma līmenis

[ctx: #30006]
en: Effect
lv: Efekts

[ctx: #30013]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #30024]
en: Basic
lv: Pamata

[ctx: #30025]
en: Additional
lv: Papildus
