XBMC Addons - en to ms translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
ms: Sumber imej paparan slaid

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
ms: Video Seni Peminat

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
ms: Muzik Seni Peminat

[ctx: #30004]
en: Image Folder
ms: Folder Imej

[ctx: #30005]
en: Dim level
ms: Aras malap

[ctx: #30006]
en: Effect
ms: Kesan

[ctx: #30007]
en: Slide
ms: Slaid

[ctx: #30008]
en: Crossfade
ms: Resap Silang

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
ms: Lata dan zum

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
ms: Amaun saat untuk paparkan setiap imej

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
ms: Skala imej berskrin penuh

[ctx: #30012]
en: Display image name
ms: Papar nama imej

[ctx: #30013]
en: Disabled
ms: Dilumpuhkan

[ctx: #30014]
en: Use filename
ms: Guna nama fail

[ctx: #30015]
en: Use foldername
ms: Guna nama folder

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
ms: Papar imej dalam tertib rawak

[ctx: #30021]
en: Display picture date
ms: Papar tarikh gambar

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
ms: Papar tag gambar tambahan

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
ms: Papar maklumat muzik semasa main balik audio

[ctx: #30024]
en: Basic
ms: Asas

[ctx: #30025]
en: Additional
ms: Tambahan
