XBMC Addons - en to my translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
my: Slideshow ပုံများ၏မူလရင်းမြစ်

[ctx: #30001]
en: Folder
my: ဖိုလ်ဒါ

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
my: ဗွီဒီယို Fanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
my: ပုံဖိုလ်ဒါ

[ctx: #30005]
en: Dim level
my: မှေးမှိန်စေသော အမှတ်

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
my: ပုံတစ်ပုံကိုပြရမည့်စက္ကန့်

[ctx: #30012]
en: Display image name
my: ပုံအမည်ကိုဖော်ပြမည်

[ctx: #30013]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #30014]
en: Use filename
my: ဖိုင်အမည်ကိုသုံးမည်

[ctx: #30015]
en: Use foldername
my: ဖိုလ်ဒါလ် အမည်ကိုသုံးမည်

[ctx: #30021]
en: Display picture date
my: ပုံ၏ရက်စွဲကိုပြမည်

[ctx: #30024]
en: Basic
my: အခြေခံ

[ctx: #30025]
en: Additional
my: နောက်ထပ်
