XBMC Addons - en to no translation catalogue (20 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
no: Kilde for bilder

[ctx: #30001]
en: Folder
no: Mappe

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
no: Musikk Fanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
no: Bilde-mappe

[ctx: #30005]
en: Dim level
no: Dim nivå

[ctx: #30006]
en: Effect
no: Effekt

[ctx: #30007]
en: Slide
no: Skli

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
no: Pan og zoom

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
no: Antall sekunder hvert bilde vises

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
no: Forstørr bilder til fullskjerm

[ctx: #30012]
en: Display image name
no: Vis bildetittel

[ctx: #30013]
en: Disabled
no: Deaktivert

[ctx: #30014]
en: Use filename
no: Bruk filnavn

[ctx: #30015]
en: Use foldername
no: Bruk mappenavn

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
no: Vis bilder i tilfeldig rekkefølge

[ctx: #30021]
en: Display picture date
no: Vis bildedato

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
no: Vis flere bildetags

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
no: Vis musikkinfo under audioavspilling

[ctx: #30024]
en: Basic
no: Grunnleggende

[ctx: #30025]
en: Additional
no: Ytterligere
