XBMC Addons - en to nl translation catalogue (20 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
nl: Locatie van diavoorstelling afbeeldingen

[ctx: #30001]
en: Folder
nl: Map

[ctx: #30005]
en: Dim level
nl: Dimveau

[ctx: #30007]
en: Slide
nl: Dia

[ctx: #30008]
en: Crossfade
nl: Vloeiende overgang

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
nl: Draaien en zoomen

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
nl: Aantal seconden om elk plaatje te tonen

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
nl: schaal foto's naar volledig scherm

[ctx: #30012]
en: Display image name
nl: Weergeven foto naam

[ctx: #30013]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: #30014]
en: Use filename
nl: Gebruik bestandsnaam

[ctx: #30015]
en: Use foldername
nl: Gebruik mapnaam

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
nl: Afbeeldingen willekeurig weergeven

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
nl: Gebruik map- en bestandsnaam

[ctx: #30021]
en: Display picture date
nl: Toon afbeeldingsdatum

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
nl: Toon extra afbeelding tags

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
nl: Toon muziekinformatie tijdens het afspelen

[ctx: #30024]
en: Basic
nl: Basis

[ctx: #30025]
en: Additional
nl: Extra

[ctx: #30029]
en: Display background picture
nl: Toon achtergrondafbeelding
