XBMC Addons - en to pl translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
pl: Źródło obrazów dla pokazu slajdów

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
pl: Fototapeta wideo

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
pl: Fototapeta muzyki

[ctx: #30004]
en: Image Folder
pl: Folder obrazów

[ctx: #30005]
en: Dim level
pl: Poziom przyciemnienia

[ctx: #30006]
en: Effect
pl: Efekt

[ctx: #30007]
en: Slide
pl: Przesuwania

[ctx: #30008]
en: Crossfade
pl: Przejścia

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
pl: Efekt Kena Burnsa

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
pl: Liczba sekund wyświetlania każdego obrazu

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
pl: Dopasowuj obrazy do pełnego ekranu

[ctx: #30012]
en: Display image name
pl: Wyświetlaj nazwę obrazu

[ctx: #30013]
en: Disabled
pl: Nieaktywny

[ctx: #30014]
en: Use filename
pl: Używaj nazwy pliku

[ctx: #30015]
en: Use foldername
pl: Używaj nazwy folderu

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
pl: Wyświetlaj obrazy w losowej kolejności

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
pl: Używaj folderu i nazwy pliku

[ctx: #30021]
en: Display picture date
pl: Wyświetlaj datę obrazu

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
pl: Wyświetlaj dodatkowe znaczniki obrazu

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
pl: Wyświetlaj informacje o odtwarzanej muzyce

[ctx: #30024]
en: Basic
pl: Podstawowe

[ctx: #30025]
en: Additional
pl: Dodatkowe

[ctx: #30029]
en: Display background picture
pl: Pokazuj obraz tła
