XBMC Addons - en to ro translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
ro: Sursă imagini diaporamă

[ctx: #30001]
en: Folder
ro: Dosar

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
ro: Creații artistice video

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
ro: Creații artistice muzică

[ctx: #30004]
en: Image Folder
ro: Dosar imagini

[ctx: #30005]
en: Dim level
ro: Nivel întunecare

[ctx: #30006]
en: Effect
ro: Efect

[ctx: #30007]
en: Slide
ro: Glisează

[ctx: #30008]
en: Crossfade
ro: Suprapunere

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
ro: Deplasare şi mărire

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
ro: Câte secunde se afişează fiecare imagine

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
ro: Imagini afișate pe tot ecranul

[ctx: #30012]
en: Display image name
ro: Afișare nume imagini

[ctx: #30013]
en: Disabled
ro: Dezactivat

[ctx: #30014]
en: Use filename
ro: Utilizează nume fișier

[ctx: #30015]
en: Use foldername
ro: Utilizează nume director

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
ro: Arată imaginile în ordine aleatoare

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
ro: Folosește dosar- și nume fișier

[ctx: #30021]
en: Display picture date
ro: Arata data imaginii

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
ro: Arata informații adiționale ale imaginii

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
ro: Arată informații despre muzică în timpul redării audio

[ctx: #30024]
en: Basic
ro: De bază

[ctx: #30025]
en: Additional
ro: Adițional
