XBMC Addons - en to sk translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
sk: Zdroj obrázkov prezentácie

[ctx: #30001]
en: Folder
sk: Priečinok

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
sk: Hudobný Fanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
sk: Priečinok obrázkov

[ctx: #30005]
en: Dim level
sk: Úroveň zatemnenia

[ctx: #30006]
en: Effect
sk: Efekt

[ctx: #30007]
en: Slide
sk: Diapozitívy

[ctx: #30008]
en: Crossfade
sk: Prelínanie

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
sk: Postupné približovanie

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
sk: Počet sekúnd, počas ktorých bude zobrazený obrázok

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
sk: Zmenšiť obrázky na celú obrazovku

[ctx: #30012]
en: Display image name
sk: Zobraziť názov obrázku

[ctx: #30013]
en: Disabled
sk: Zakázaný

[ctx: #30014]
en: Use filename
sk: Použiť názov súboru

[ctx: #30015]
en: Use foldername
sk: Použiť názov priečinku

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
sk: Zobrazovať obrázky v náhodnom poradí

[ctx: #30021]
en: Display picture date
sk: Zobraziť dátum obrázku

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
sk: Zobraziť dodatočné značky obrázkov

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
sk: Zobraziť informácie o hudbe počas prehrávania audia

[ctx: #30024]
en: Basic
sk: Základné

[ctx: #30025]
en: Additional
sk: Dodatočné
