XBMC Addons - en to sl translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
sl: Vir slik za projekcijo

[ctx: #30001]
en: Folder
sl: Mapa

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
sl: Grafike filmov

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
sl: Grafike glasbe

[ctx: #30004]
en: Image Folder
sl: Mapa s slikami

[ctx: #30005]
en: Dim level
sl: Nivo zatemnitve

[ctx: #30006]
en: Effect
sl: Učinek

[ctx: #30007]
en: Slide
sl: Drsenje

[ctx: #30008]
en: Crossfade
sl: Prelivanje

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
sl: Premik in povečava

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
sl: Čas prikaza posamezne slike

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
sl: Spremeni velikost slik v celozaslonskem načinu

[ctx: #30012]
en: Display image name
sl: Prikaži ime slike

[ctx: #30013]
en: Disabled
sl: Onemogočeno

[ctx: #30014]
en: Use filename
sl: Uporabi ime datoteke

[ctx: #30015]
en: Use foldername
sl: Uporabi ime mape

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
sl: Prikaži slike v naključnem zaporedju

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
sl: Uporabi ime mape in datoteke

[ctx: #30021]
en: Display picture date
sl: Prikaži datum slike

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
sl: Prikaži dodatne informacije o sliki

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
sl: Prikaži informacije o glasbi med njenim predvajanjem

[ctx: #30024]
en: Basic
sl: Osnovno

[ctx: #30025]
en: Additional
sl: Dodatno
