XBMC Addons - en to sq translation catalogue (20 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
sq: Burimi i imazheve të shfaqjes në seri 'slideshow'

[ctx: #30001]
en: Folder
sq: Dosje

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
sq: Sfonde për Vidjot

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
sq: Sfonde për Muzikën

[ctx: #30004]
en: Image Folder
sq: Dosja e Imazheve

[ctx: #30005]
en: Dim level
sq: Niveli i errësimit

[ctx: #30006]
en: Effect
sq: Effekti

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
sq: Pan dhe zoom

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
sq: Koha në sekonda për të treguar çdo imazh

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
sq: Shkallëzo imazhet në ekran të plotë

[ctx: #30012]
en: Display image name
sq: Trego emrin e imazhit

[ctx: #30013]
en: Disabled
sq: Deaktivuar

[ctx: #30014]
en: Use filename
sq: Përdor emrin e skedës

[ctx: #30015]
en: Use foldername
sq: Përdor emrin e dosjes

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
sq: Trego imazhe në një rend të rastësishëm

[ctx: #30021]
en: Display picture date
sq: Trego datën e fotografisë

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
sq: Trego tags të tjera shtuëse

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
sq: Trego informacionet e muzikës gjatë ridëgjimit

[ctx: #30024]
en: Basic
sq: Themelor

[ctx: #30025]
en: Additional
sq: Plotsues
