XBMC Addons - en to sv translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
sv: Bildspelskälla

[ctx: #30001]
en: Folder
sv: Mapp

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
sv: Videofanart

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
sv: Musikfanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
sv: Bildmapp

[ctx: #30005]
en: Dim level
sv: Nedtoningsnivå

[ctx: #30006]
en: Effect
sv: Effekt

[ctx: #30007]
en: Slide
sv: Bildspel

[ctx: #30008]
en: Crossfade
sv: Övertoning

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
sv: Panorera och zooma

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
sv: Antal sekunder att visa varje bild

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
sv: Skala bilden till helskärm

[ctx: #30012]
en: Display image name
sv: Visa bildnamnet

[ctx: #30013]
en: Disabled
sv: Inaktiverad

[ctx: #30014]
en: Use filename
sv: Använd filnamnet

[ctx: #30015]
en: Use foldername
sv: Använd mappnamnet

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
sv: Visa bilder i slumpmässig ordning

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
sv: Använd mapp- och filnamn

[ctx: #30021]
en: Display picture date
sv: Visa bilddatum

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
sv: Visa ytterligare bildtaggar

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
sv: Visa musikinfo under uppspelning

[ctx: #30024]
en: Basic
sv: Grundläggande

[ctx: #30025]
en: Additional
sv: Ytterligare
