XBMC Addons - en to uk translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
uk: Джерело зображень для слайдшоу

[ctx: #30001]
en: Folder
uk: Папка

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
uk: Обкладинки відео фільмів

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
uk: Обкладинки музичних альбомів

[ctx: #30004]
en: Image Folder
uk: Папка із зображеннями

[ctx: #30005]
en: Dim level
uk: Рівень затемнення

[ctx: #30006]
en: Effect
uk: Ефект

[ctx: #30007]
en: Slide
uk: Слайд

[ctx: #30008]
en: Crossfade
uk: Кросфейд

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
uk: Панорамування та масштабування

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
uk: Кількість секунд для показу кожного малюнку

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
uk: Розширити на весь екран

[ctx: #30012]
en: Display image name
uk: Показувати назву малюнка

[ctx: #30013]
en: Disabled
uk: Вимкн.

[ctx: #30014]
en: Use filename
uk: Використати назву файлу

[ctx: #30015]
en: Use foldername
uk: Використовувати назву теки

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
uk: Показувати малюнки у випадковому порядку

[ctx: #30021]
en: Display picture date
uk: Показати дані малюнка

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
uk: Показати додаткові мітки малюнка

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
uk: Показувати інформацію про малюнок під час програвання аудіо

[ctx: #30024]
en: Basic
uk: Базовий

[ctx: #30025]
en: Additional
uk: Додатково
