XBMC Addons - en to vi translation catalogue (20 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
vi: Nguồn ảnh trình chiếu

[ctx: #30001]
en: Folder
vi: Thư mục

[ctx: #30004]
en: Image Folder
vi: Thư mục ảnh

[ctx: #30005]
en: Dim level
vi: Độ mờ

[ctx: #30006]
en: Effect
vi: Hiệu ứng

[ctx: #30007]
en: Slide
vi: Ảnh

[ctx: #30008]
en: Crossfade
vi: Đan xen dần

[ctx: #30009]
en: Pan and zoom
vi: Di chuyển và zoom

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
vi: Số giây chờ hiển thị mỗi ảnh

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
vi: Giãn hình toàn màn hình

[ctx: #30012]
en: Display image name
vi: Hiện tên ảnh

[ctx: #30013]
en: Disabled
vi: Đã tắt

[ctx: #30014]
en: Use filename
vi: Sử dụng file

[ctx: #30015]
en: Use foldername
vi: Sử dụng thư mục

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
vi: Hiện ảnh theo thứ tự ngẫu nhiên

[ctx: #30021]
en: Display picture date
vi: Hiện ngày tạo ảnh

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
vi: Hiện thêm các thẻ khác

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
vi: Hiện thông tin bài hát trong lúc nghe

[ctx: #30024]
en: Basic
vi: Cơ bản

[ctx: #30025]
en: Additional
vi: Thêm
